אודות חנה פילניק

אודות חנה פילניק


חנה פילניק הנה מנחה בינלאומית, סופרת, מורת דרך, מפתחת הידע 'הורים מרפאים'ושיטת הריפוי CCH (®Completion and Correction Healing) ומרפאה בעזרת שיטה זו. בוגרת בית ספר להומאופתיה קלאסית ומוסמכת RcHom.

צפו בוידאו בן 3 דקות אודות חנה פילניק (כתוביות בעברית)

וידאו אודות חנה פילניק

חנה פילניק נולדה וגדלה בישראל. ב 2008 חנה עברה לארה"ב יחד עם בעלה ושלושת ילדיהם כדי לחלוק עם העולם את הידע והניסיון שלה אודות ריפוי ובריאות.

בקיאותה של חנה לראות חוויות עבר של בני אדם ולחוות אותם כאילו הם קורים היום מאפשרת לה לגלות את מקור הסבל של אנשים ולתקן אותו. בעשותה כך, חנה ריפאה אנשים במצבים פיזיים, נפשיים ורגשיים קשים. דרך אלפי התבוננויות על מצב חיים שונים, חנה גילתה ולמדה את סודות הריפוי. חנה ארגנה את הידע שלה וקראה לו "הורים מרפאים". היא חולקת את הידע דרך ספרים, הרצאות וסמינרים וקורסים אונליין. ב 2009 חנה הוציאה את ספרה בעברית 'המתנה-להיות הורים מרפאים' וב-2023 את ספרה 'מזכרות'.

חנה טיפלה באלפי מקרים וריפאה מצבים קשים שבהם הן הרפואה הקונבנציונלית והן האלטרנטיבית לא הצליחו לרפא. דרך הריפוי הייחודית שלה הובילה מאות אנשים לקחת חלק בתהליכי הריפוי שלהם ולהיות המרפאים של עצמם, וכן המרפאים של ילדיהם ונכדיהם.

בחזונה של חנה, השימוש הגובר בידע "הורים מרפאים" יביא למציאות שבעוד כמה שנים מהיום, אנשים ישתמשו בידע כאשר הם בריאים, וכך יהיה דור חדש, ללא סבל פיזי, רגשי ומנטלי.

חנה משנה את תפיסת הריפוי הרווחת ומנהל את קהילת "הורים מרפאים" – Heal2Heal Network הבינלאומי המאחד אנשים מרחבי העולם לקהילת ריפוי גלובלית.