המתנה - להיות הורים מרפאים

ערכת לימוד: המתנה-להיות הורים מרפאים

לכל אדם יש השפעה עצומה על היקום בכלל ועל חייו וחיי ילדיו בפרט.

להורים יש השפעה מרחיקת לכת על הילדים שלהם, מרגע השתרשותם ברחם ועד ליום שבו הם עוזבים את העולם הזה, יהיה גילם אשר יהיה. גם אתם הייתם ילדים והושפעתם מהוריכם, וכיום אתם נושאים על גבכם שקים ובתוכם כל המחשבות, המעשים והכוונות שלכם ושל אבות אבותיכם.

הילדים שלכם סופגים את כל מה שיש בשקים שלכם. ברגע שהחלטתם לחבק את הספר הזה כהזדמנות נדירה לניקיון אישי ועמוק, בחרתם ליצור חוליה חדשה חיובית בשרשרת ארוכה וכך להשפיע באופן חיובי וישיר על חייכם, חיי ילדיכם וצאצאיהם.

הספר יזכיר לכם את מה שאתם כבר יודעים אך שכחתם וישיב לכם מתנות גדולות שקיבלתם אך הן הלכו לאיבוד. הספר יפגיש אתכם עם ידע קדום, הכולל בתוכו שיטת ריפוי הוליסטית אנרגטית המאפשרת לכל אדם להעיר את היכולת הטבעית כל כך שקיימת בו: למנוע סבל ולרפא את עצמו ואת היקרים לליבו.

ערכת הלימוד "המתנה" מגיעה עם ספר ושלושה תקליטורים המכילים תרגילים, טכניקות וכלי ריפוי ליישום והפיכת הידע הנלמד בספר לחלק משגרת יומכם. ניתן לרכוש גירסה המכילה גישה לטכניקות אונליין להאזנה מהסמארטפון, טאבלט או מחשב.

טוען... טוען...
טוען... טוען...

משתתפים באירועים של חנה פילניק מספרים:

טוען... טוען...

מחיר:

כיצד ברצונכם לקבל את המשלוח?

מחיר:
משלוח ():
סה"כ:

מעוניינים ברכישה כמותית של 10 או יותר? כתבו לנו בווטסאפ

מחיר

הספר מגיע עם גישה אונליין ל 18 הטכניקות לריפוי והתחברות שהן חלק מהלימוד שבספר. בעבר הגישה לטכניקות הייתה דרך תקליטורים, וכעת הגישה לטכניקות היא מהסמארטפון.

ערכת לימוד: המתנה-להיות הורים מרפאים

ספר וטכניקות אונליין:

  • ספר המתנה להיות הורים מרפאים
  • גירסה דיגיטלית של הטכניקות להאזנה מהנייד למשך 3 שנים.