שיטת הריפוי - ®Completion & Correction Healing


תוך טיפול בפונים לעזרה, עבר דרכי הידע 'הורים מרפאים' וסייע לי לרפא. למעשה, בזמן טיפול בעצמי, ביקירי ליבי ובאנשים אחרים, אני נזכרת בידע 'הורים מרפאים' ומשתמשת בו לריפוי הסבל. עוד מהיותי ילדה, הידע עובר דרכי, אני משתמשת בו , נזכרת בו והופכת אותו לפשוט ומתאים לכל אדם. כיום, הידע 'הורים מרפאים' מוגש לאנושות כשפה פשוטה וטבעית, שכל אחד ואחת מכם יכול לגעת ולקחת את הנחוץ עבורו.

בכל יום אני נמצאת בעולם על מנת להזכר בידע ולהעביר אותו הלאה. בכל זמן נתון אני מבינה יותר את התפקיד שלי, את המשמעות של הידע ואת ההשפעה שלו על האנושות.

להזכר במשהו דורש מיקוד, מאמץ, התמדה ועוד. להזכר במשהו זה תהליך, זה משהו שמתפתח וגדל עם הגדילה שלי כאדם. הידע בתוכי עובר תהליכי הבנה וישום בחיים שלי ובחיים של אנשים אחרים ורק לאחר מכן יוצא לאוויר העולם.

'הורים מרפאים' הנו קדום שעובר דרכי לעולם. הידע כולל בתוכו גם שיטת ריפוי שנקראת
  ®Completion & Correction Healing, או בקיצור CCH.

CCH הנה דרך ריפוי הוליסטית אנרגטית שפיתחתי עם השנים. בדרך ריפוי זו אני מתבוננת על הגוף האנרגטי של הפונה לעזרה ורואה לרוב את ההווה והעבר שלו. אני חווה את העבר של האדם כאילו זה מתרחש כיום. אדם יכול לפנות לעזרה בגיל 30 ואני יכולה לראות אותו כעובר בתהליך הלידה של עצמו. הלידה שלו נרשמה בגופו כחוויה שלילית. אנרגיה שלילית זו הצטברה בגופו, וכיום בגיל 30 נותנת ביטוי בצורה של סבל. תיקון העבר, במקרה זה - שחזור ותיקון של הלידה של בן ה- 30, תוביל להוצאת אחד מגורמי המחלה ומכאן לריפוי חלקי או מלא. הריפוי לעתים חלקי מפני שלרוב, בני אדם אינם יודעים מדוע הם סובלים. בדרך כלל ישנן מספר סיבות לסבל שלהם. הוצאת הסיבות לסבל תוביל לריפוי.

בדרך זו אני מתבוננת על הגוף האנרגטי של האדם ורואה את העבר שלו. מתקנת את העבר ובכך יוצרת מציאות חדשה בחייו.

דרך ריפוי זו יוצרת טרנספורמציה אצל המטופל ומשפיעה על הרובד הפיזי (הכולל בתוכו בעיות פיזיולוגיות ורגשות), על הרובד האנרגטי, ועל הרובד המנטלי (התודעה). בדרך כלל, אנשים שפונים לעזרה אינם יודעים מדוע הם סובלים. ברגע שהם מבינים מהו מקור סבלם, יש בידיהם מעין מפתח קסמים. ברגע שהם בחרו לעשות בו שימוש, נפתחות דלתות אינסופיות שעד כה היו סגורות בפניהם. דברים שנראו להם עד כה כבלתי מושגים, הופכים להיות קלים לביצוע; שיחות פנימיות לא ברורות מקבלות בהירות; רגשות שלא הצליחו לבטא משתחררות בחופשיות; כאבים פיזיים שמהם סבלו במשך זמן רב נעלמים כלא היו; כעסים של שנים מטופלים על ידי שיחה והבהרה; אדם שלא יכלו לסבול בסביבתם נראה כלא מזיק ואף נעים; שפע כלכלי חודר לחייהם; בן או בת הזוג פתאום הופכים להיות נעימים ואהובים. משהו קורה, משהו משתנה במרחב החיים שלהם וחלומותיהם מתגשמים.

בדרך ריפוי זו, המטופל מקבל אחריות מלאה על הריפוי שלו ולומד שפה וכלים לריפוי. אני מראה לו את הדרך, מסירה עבורו מכשולים קטנים וגדולים, נותנת לו מפתחות לדלתות חסומות, ולעתים הולכת יחד איתו בחלק מהדרך. אבל את רוב הדרך הוא יצטרך לבצע בעצמו.

הקו המנחה הוא שלכל אדם יש יכולת לרפא את עצמו. אמונה פנימית זו מאפשרת לי ללמד את המטופל שפה עשירה ולתת לו אינספור כלים שימושיים, שבעזרתם הוא הופך להיות המרפא של עצמו, והוא ממשיך בתהליך הריפוי מבלי להזדקק לתמיכתי.

בדרך זו התבוננתי על אלפי מקרים ברחבי העולם. דרך זו גרמה לי להיות מחוברת לעצמי, לעולמות עליונים ולקבל תשובות לשאלות רבות. את התשובות הייתי חייבת לקבל על מנת לעקור את הסבל מחיי ילדים. את התשובות קיבלתי מהפנימיות שלי, נזכרתי בתקופת הימים הראשונים, כיצד שם התנהלו והתמודדו עם מצבי סבל. אני מבינה, מעבדת ומיישמת את הידע בתוכי ואחרי שהופכת אותו לזמין ופשוט מעבירה אותו הלאה לשימוש הכלל.

אני יודעת שעל מנת להגשים את החזון שלי: "למנוע סבל ולעקור אותו לחלוטין מילדים", לא יעזור לי להכשיר צי של מטפלים. הפתרון האמיתי נמצא בכם הההורים. כל אחד יקח מהידע 'הורים מרפאים' את הנחוץ לו ויעבור תהליך ניקיון וריפוי שישפיע באופן חיובי על דור ההמשך.

שיטה מוכחת

אתן מספר דוגמאות למצבים שכיחים בהם שימוש בידע 'הורים מרפאים' ושיטת הריפוי CCH סייעו רבות:

תינוקות

תקופת ההסתגלות לחיים החדשים נמשכת כמה חודשים. בתקופה זו מצבם של רוב התינוקות דינאמי מאוד: הם מרבים לבכות, לא רגועים, ולרוב הדבר מיוחס לבעיות גזים (קוליק). סבל זה הוא בהרבה מקרים לא בגלל כאבי בטן קשים אלא עקב חוויות שקרו בהיותם ברחם ובהתאם למצבה הנפשי של אמם בהווה. שימוש בידע מוביל את ההורה להבין ממה נובע סבלו של התינוק ולטפל בהתאם.

טיפול בבעיות נוספות: עצירות; ריפלוקס; תעלת דמע חסומה; בעיות עור: טיפול בפריחות מסוגים שונים, טיפול בקליפות עבות במיוחד בקרקפת; בעיות נשימה; תת-תזונה; בעיות התפתחות; בעיות באוזניים: בפיסורה מאחורי האוזן, בעיות שמיעה, נוזלים באוזן; :; פצעים בפה; ריור מוגבר; מצוקה עקב הוצאת שיניים; דלקות ריאות; ברונכיטיס; חיזוק מערכת החיסון, מחלות ילדים.

ילדים

בעיות קשב וריכוז; פיגור; אוטיזם PDD; אספרגר; בעיות באוזניים: בעיות שמיעה, נוזלים באוזניים, דלקות אוזניים חוזרות; דלקות עיניים; הרטבה בלילה; פחדים ומצבים רגשיים לא מאוזנים, כמו: ילד ביישן מאוד, ילד סגור, ילד רגשן מאוד, וכדומה; בעיות השמנה ורזון; חוסר תיאבון; בעיות שינה; בעיות משמעת קשות; בעיות עור; אסטמה; אלרגיות מסוגים שונים: אלרגיה לסוגי מזון, אלרגיה לחיות, אלרגיה לאבק וכו'; מערכת חיסונית חלשה; מחלות עור קשות, כגון: אטופיק דרמטיטיס; ברונכיטיס; שקדים מוגדלים.

עוברים

מצבים בהם העובר לא מתפתח; צירים מוקדמים; ירידת מים מוקדמת.

נשים

בעיות פוריות, בעיות בכניסה להריון; הפלות טבעיות; גידולים שונים באיברי המין הנשיים; בעיות שונות בווסת: כאבים, איחור, הקדמה, תסמונת קדם וסתית PMS; בעיות בחשק המיני; בעיות בהריון: בחילות, הקאות, ריור מרובה, צירים מוקדמים, היפוך תינוקות במצג עכוז, בעיות שינה, כאבים מסוגים שונים, פריחות בעור, בעיות שונות ומגוונות בעוברים, פחדים ומצבים נפשיים לא מאוזנים, התמודדות עם חצי רחם, סיוע בזמן לידה; בעיות הורמונליות שונות: גלי חום, בעיות בגיל המעבר; נשירת שיער; דלקות חוזרות בדרכי השתן, ובנרתיק הכנה ללידה.

גברים

בעיות פוריות; בעיות באברי המין: אימפוטנציה, הרפס באיבר המין, בעיות באשכים; נשירת שיער; שפיכה מוקדמת; חוסר או עודף בחשק מיני.

בעיות בריאות שונות

בעיות במערכת העיכול: עצירות, מחלת קרוהן; פיסורה, טחורים, חומציות; בעיות גב: מצבים בהם נתפס הגב מסיבות שונות והאדם מרותק למיטתו; אפילפסיה; פסוריאזיס; אלרגיות; בעיות ראייה, שמיעה; מצבים נפשיים קשים, כמו: פחדים בלתי נשלטים, תחושות דמיוניות, אובססיות, התקפי חרדה, התקפי זעם, דיכאונות, הפרעות שינה, בעיות בזוגיות; בכאבים קשים מסוגים שונים, כמו: גב שנתפס, פיסורה בפי הטבעת, אבנים בכליה, וכדומה; אנשים שמאושפזים בבתי חולים במצבים מסכני חיים, בסרטן, תרדמת (קומה).

את הידע 'הורים מרפאים' ניתן ללמוד בערכה המתנה - להיות הורים מרפאים וכן בתוכנית יוצאים מהבועה


להתעמקות בנושא

טוען... טוען...