הידע הורים מרפאים


אתם יכולים למצוא את אומנות המוזיקה, הריקוד, השירה, הציור, הבישול בכל בית.

מה לגבי אומנות הריפוי?

אני מזמינה אתכם להשיב את אומנות הריפוי הביתה.

בעזרת הידע "הורים מרפאים" אני מחזירה את אומנות הריפוי למקום הטבעי שלה. באמצעות הידע "הורים מרפאים" בני אדם רגילים יכולים לקחת חלק פעיל בתהליך הריפוי שלהם ושל ילדיהם ובכך לשמור על בריאותם ולמנוע סבל.

הידע 'הורים מרפאים' הנו ידע קדום על ריפוי ובריאות.

הידע מסביר כיצד נוצר הסבל, ומטרתו של הידע היא לחשוף בפני בני אדם דרכים כיצד למנוע סבל ולעקור אותו מחייהם. הידע נוגע בתחומי חיים רבים, נכון ונחוץ עבור כל אדם בכל גיל.

הידע חושף דרכים שהם מפתחות לריפוי בכל סוג ומצב של סבל. הוא מראה בצורה מדוייקת ובהירה את הקשר שבין הורים לילדים שלהם, את ההשפעה של הורים על חיי הילדים שלהם מבחינה פיזית, רגשית ומנטלית.

הידע מעביר מסר ברור לאנושות על הצורך של הורים לקחת חלק פעיל בריפוי ילדיהם. על הצורך של בני אדם להיות המרפאים של עצמם.

הידע מדבר כל הצורך של בני אדם לעבור תהליך ניקיון: ניקיון של מחשבות, מעשים, כוונות וניקיון של חויות עבר שליליות. הידע כולל טכניקות וכלים שמסייעים להשגת מטרה זו. את הידע "הורים מרפאים" אני פורשת בספר באוסף של קורסים קצרים וממוקדים אונליין וכן בספר "המתנה להיות הורים מרפאים".

ככל שאדם יותר נקי, הוא יותר בריא ולכן מסוגל להגשים את הפוטנציאל שלו בתחומי חיים רבים.

כדי להשיג ניקיון זה, הידע "הורים מרפאים" כולל גם שיטת ריפוי הוליסטית אנרגטית שנקראת Completion & Correction Healing (CCH). שיטת ריפוי זו כוללת כלי ריפוי וטכניקות שניתן להשתמש בהן גם כאשר בני אדם בריאים ובכך למנוע סבל רב ולשמור על הבריאות. ניתן להשתמש בשיטת הריפוי בכל מצב של סבל ובדרך זו כל אדם יכול לקחת חלק פעיל בתהליך הריפוי שלו ושל ילדיו.

שיטת הריפוי CCH מתבססת על אהבה, כוונה ואנרגיה. כלי הריפוי והטכניקות הן אנרגטיות ולכן כל אדם יכול להשתמש בהן ללא ניסיון מוקדם או יכולות מיוחדות. רקע על שיטת הריפוי CCH בקורס "היכולת לסלול את נתיב חיינו"

מהי "מחלה" וכיצד אנו מאתרים אותה

הידע 'הורים מרפאים' מתייחס למצבי חיים שונים כמצבים אנרגטיים שניתן לשנות ולהזיז. גם האדם בנוי מגופים אנרגטיים. בתוכו ומסביבו קיימת אנרגיה. בגלל שבני אדם התרחקו מעצמם, הם לרוב אינם מיומנים לראות את האנרגיות שבתוכם ומסביבם. מה שבימינו מגדירים כ"מחלה", לדוגמא: דלקת ריאות, סרטן, דלקת פרקים וכו ', זו למעשה הצטברות של אנרגיה.

ככל שהאנרגיה דחוסה יותר, ניתן להרגיש אותה ולראותה בעין, או בעזרת מכשור - כמו לדוגמה בבדיקות מעבדה.

בימים הראשונים לא היו בדיקות מעבדה, לא היו מכשירים חודרניים ובדיקות שסייעו לאיבחון, אבל בני אדם ידעו להרגיש היכן כלואה אנרגיה וכיצד להוציאה מהאדם הסובל. בימינו ישנם מקרים בהם אנשים מתלוננים על כאבים באיבר מסוים, אך בדיקות אינן מגלות דבר.

אתן לכם דוגמא: גבר בן 50 מתלונן שהוא כבר מספר שנים סובל מכאבים באזור הלב. לאחר שנבדק מספר פעמים, הרופא טען שאין לו דבר בלב. האיש המשיך לסבול מכאבים, עד שיום לאחר שבנו הבכור עבר להתגורר בארץ אחרת, הוא לקה בהתקף לב. כעת ניתן היה לראות את הבעיה בלב ולאבחן אותה. מה קרה? איך זה שפתאום ניתן לאבחן את הסבל?

הכאבים שליוו את אותו אדם מעידים על אנרגיה שהייתה כלואה באזור בית החזה. כאשר לא היה מוצא לאותה כמות אנרגטית, האדם לקה בהתקף לב. בעזרת התבוננות על הגוף האנרגטי של האדם ניתן לראות את האנרגיה שכלואה בבית החזה לפני שמתרחש התקף הלב, לשחרר אותה מהאדם ואף לראות את הסיבה שגרמה להווצרותה של אותה אנרגיה. הסיבה יכולה להיות כל חוויה טראומטית שהאדם חווה בעבר. בגוף האדם החוויה היא אנרגיה ברמת דחיסות שבימינו בני אדם לא מיומנים לראות, שיכולה לתפוס צורה שונה לדוגמא: צורה של חפץ, חיה, או ממש ניתן לראות את מה שחווה האדם בעבר.

נחזור לגבר שבדוגמא: במהלך ההתבוננות בגוף האנרגטי שלו, האנרגיה נראתה באזור בית החזה שלו, כדמותו כשהוא צעיר, יושב ובוכה. כאשר במהלך ההתבוננות הוא נשאל מה קרה, הוא סיפר בטלפתיה שהוא בן 16 ושחברה שלו נפרדה ממנו. במהלך ההתבוננות, המתבונן חווה את היותו של הגבר בן 16. הוא חווה איתו את כל השיחות הפנימיות שהוא ניהל עם עצמו אז ומתקן אותן, כך שהתודעה של האדם בן ה- 50 משתנה. כשהאדם מסיים תהליך ניקיון זה, אותו מידע עולה מהתת-מודע למודע, והוא יכול להתמודד עם המידע בקלות ואף לראות אותו דרך משקפיים אחרים, כי התבצע תיקון. אותו גבר בן 50 לא חשב שיש קשר בין אותה אהבה נכזבת שחווה בגיל 16 לבין מצב הלב שלו כיום, אך כשהוא נשאל האם חווה בגיל 16 אהבה נכזבת, הוא העלה את כל הזיכרונות ופלט החוצה את כל מה שעבר עליו. אותו אדם התבקש לבצע עבודה נוספת על הנושא ו"התנקה" משורש הבעיה, כך שבפעם הבאה שנפרד ממישהו שקרוב ללבו, הדבר נעשה ללא הצטברות אנרגטית בלב. הוא למעשה גם תיקן את חווית העבר וגם השלים את כל האהבה שהיתה חסרה לו בגיל 16. הוא הפך את החוויה משלילית לחיובית ובעזרת שימוש ב- CCH ניקה אותה מגופו. בדרך זו הוא שחרר את האנרגיה שישבה בבית החזה שלו והוותה גורם מחליא עבורו.

בדרך זו בני אדם מנקים עצמם מאנרגיות שכלואות בתוכם ומונעים סבל רב הן מעצמם והן מדור ההמשך.

במהלך חיי האישים ובמהלך טיפול בבני אדם אחרים, גיליתי שאנרגיות שכלואות בילדים ומשמשות כגרומי מחלה עבורם, הן פעמים רבות אנרגיות שהועברו אליהם בירושה מהוריהם. כמו כן גיליתי שהורים שמנקים ומרפאים את עצמם חוסכים סבל רב מילדיהם ומרפאים אותם.

התשובה לשאלה "מדוע אדם סובל?", מכילה בדרך כלל יותר מסיבה אחת. אך בכל מצב של סבל, תמיד אחת הסיבות לסבל טמונה בהורים. הידע 'הורים מרפאים' חושף שבעה סודות לריפוי, שהם למעשה דרכים שבהם הורים משפיעים על חיי ילדיהם. השפעה זו בין השאר גורמת לסבל וחולי בקרב ילדיהם. סילוק הגורם המחליא מוביל להקלה בסבל ואף לריפוי מלא.

לכן אני פונה אל כל אדם ולהורים בפרט, שיעמיקו בידע ויקחו ממנו את מה שנחוץ עבורם ועבור יקירי ליבם ובכך ישמרו על הבריאות, ימנעו סבל, יקלו על סבל שקיים וירפאו.

הידע מעביר מסר ברור לאנושות על הצורך של הורים לקחת חלק פעיל בריפוי ילדיהם. על הצורך של בני אדם להיות המרפאים של עצמם.

שימוש גובר בידע יוביל למצב שבו בעוד מספר שנים בני אדם ישתמשו בידע כשהם בריאים ובכך יווצר דור חדש שחופשי מסבל פיזי, רגשי ומנטלי.

לכן אני מקדישה את מלוא המרץ והזמן להכשיר אנשים רגילים להיות מרפאים ובנוסף מקדמת ומובילה את קהילת "הורים מרפאים".

עוד על Completion & Correction Healing (CCH).