הצהרת נגישות

בשנים האחרונות, הזירה האינטרנטית הפכה לפלטפורמה לביטוי וייצוג עצמי ומשמשת אותנו כזירה חברתית, עסקית ופוליטית.

אנו משקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט.

המוטו שמוביל אותנו הוא שלכל אדם צריכה להיות האפשרות לגלוש בקלות ובמהירות באתרי האינטרנט, השונים לצרוך שירותים ולרכוש מוצרים בצורה הבטוחה ביותר.

נגישות אתר האינטרנט

באתר האינטרנט בוצעו התאמות נגישות בהתאם להמלצות תקן ישראלי (ת"י 5568) ולנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA בשילוב המלצות מסמך WCAG2.0 שפורסם באמצעות הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים יותר: גוגל כרום, אדג' ופיירפוקס. לשם קבלת חווית גלישה נעימה ומיטבית עם תוכנה להקראת מסך אנו ממליצים להשתמש בתוכנת NVDA בגירסה העדכנית ביותר.

באתר בוצעו התאמות לתקנות הנגישות על פי המלצת התקן הישראלי 5568 לנגישות תכנים באתרי אינטרנט ברמת נגישות AA. האתר הותאם למגוון דפדפנים הנפוצים בישראל.

באתר האינטרנט ניתן להשתמש באמצעות ניווט במקלדת ובטכנולוגיות מסייעות נפוצות אחרות. ניתן לגלוש באתר במחשבים שולחניים, טאבלטים ומכשירים סלולריים.

התאמות הנגישות שבוצעו באתר

באתר אינטרנט זה בוצעו התאמות נגישות קפדניות, בניהן:

כמו כן בוצעו גם התאמות למשתמשים המסתייעים בתוכנה להקראת מסך, בניהן:

למען הסר ספק:

אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האוכלוסייה, בעלי יכולות ולאנשים עם מוגבלויות. באתר זה תוכלו למצוא את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם. באתר אינטרנט זה זה בוצעו מגוון רחב של התאמות נגישות תוך כדי הרצון להשמיש ולהתאים אותו לכלל האוכלוסייה ובהשתדלות מקסימלית להתאמת המידע הכתוב בו בהתאם לצרכיי המשתמש. במידה ונתקלתם בקושי בגלישה באתר או בצפייה בתוכנו אנו מתנצלים על כך, ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לצורך טיפול בנושא בהקדם האפשרי.

פניות בנושא נגישות אתר האינטרנט: אנו נשמח לקבל בקשות מיוחדות בנושא שיפור האתר או מידע נוסף בתחום הנגישות באינטרנט. לבירורים נוספים בנושא נגישות אתר האינטרנט, או אם נתקלתם בבעיה כלשהי, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות קישור זה.

1/11/2023