מי היא המראה שלי?

חנה פילניק - מי היא המראה שלי?

שתפו:

נעמה בתי לא הרגישה טוב, נתנה סימנים של התקררות, התעטשה הרבה, נזלת בלי סוף, ואז בערב כבר התלוננה שהגוף שלה כואב והרגשתי שהיא קצת חמה.

במהלך היום היא החליטה ללכת ולהסתכל על עצמה במראה, היא חשבה לעצמה, מעניין איך השיער שלי נראה כשאני חולה.

היא הסתכלה במראה ומחשבה עברה לה בראש, המראה יכולה להיות מאד לא נחמדה.

מעניין אם מדברים על המראה באינטרנט ומספרים עד כמה היא מסוכנת לאדם, הרי היא יכולה ביום אחד להיות נחמדה אתך ולהראות לך שאתה מדהים וביום אחר אתה יכול להסתכל בה ולראות את ההפך.

אחרי שהיא יצאה מהאמבטיה היא חשבה לעצמה, מה הדבר שהעיניים שלי הכי הרבה נפגשות אתו ביום יום?

אנשים!

אז אנשים הם המראות שלי. אם אני נפגשת עם חברה והיא אומרת לי את יפה, אז היא כמו המראה שלי ואני מרגישה יפה. אם אני נפגשת עם חברה והיא אומרת לי שאני לא נעימה, אז גם היא המראה שלי ואז אני רואה שאני לא נעימה.

היא הבינה שלמראות בחייה יש הרבה כוח כי הן משפיעות על מצב הרוח שלה, על איך שהיא נראית, על הביצועים שלה, על התוצאות שלה. כשהיא הבינה את זה היא מיד ניגשה אלי ושיתפה אותי, והשאלה שהיא רצתה עליה תשובה מידית הייתה: אימא, איך אני יכולה לבחור את המראות שלי, כך שהן תמיד תהיינה מראות טובות וחיוביות?

עניתי לה, המראות שלך באות בהתאם למי שאת מבפנים, וזה אומר הרגשות, המחשבות שלך והזיכרונות העבר שלך. מראות משרתות את ההתפתחות שלך, במסע החיים את תיפגשי עם מראות שיהיו נעימות ויעצימו אותך ויהיו גם מראות שיעוררו בך רגשות שליליים כמו של עצב, פחד ועוד.

ככל שתישארי במודעות גבוהה ותביני מה את צריכה ללמוד מהמראות שלך, כך תיהני יותר מכל סוגי המראות ותישארי בתוכך נקייה, חזקה ובטוחה יותר. תזכרי שהמראה המאתגרת היא זמנית ומחר תבוא מראה אחרת שתשקף לך את ההתקדמות וההתחזקות הפנימית שלך.

ואם נחזור לשאלה שלך "מה יגרום לי למשוך מראות חיוביות?" חשוב תמיד שכשאת נפגשת עם אחרים, תהיי מראה חיובית עבורם. זה יבטיח לך שהיקום יחזיר לך מראות חיוביות לחייך.

שתפו