הגשמת חלומות

חנה פילניק - הגשמת חלומות

שתפו:

היה זה יום חמישי. הייתי אמורה אתמול ביום רביעי לצאת לרוץ, אבל קמתי בשעה 2:30 לפנות בוקר, אז הגוף שלי לא היה חזק מספיק.

היום זה יום הספרינטים שלי. שמחתי לצאת לריצה כי רציתי לנקות מעצמי עול של מחשבות ורגשות שהתעוררי בי אתמול. זה היה אחד הילדים שלי שהעיר בי משהו מהילדות שלי.

אחרי מייל אחד של ריצה התחלתי להרגיש שחם לי ואז התחילה העליה במייל השני. באמצע העליה עברה בתוכי מחשבה שאולי חם מדי ולא כדאי היום לעשות ספרינטים.

המאמן האישי שלי אמר באופן חד משמעי וברור: "יש היום אימון ספרינטים!" ועוד הוסיף: "האימון שלך מסתיים ליד הבית שלך." הבנתי שאין מה לבקש ממנו לדחות את הספרינטים ליום אחר או אולי לסיים את האימון מייד אחרי הספרינטים ולחזור משם הביתה בהליכה (מרחק של כ 300 מטר). המשכתי לרוץ וכשהחום התחיל להיות ממש בלתי נסבל חשבתי לעצמי "זה קשה לי רק בגלל שממש ממש חם ואם היתה..."

עוד לא הספקתי לומר את המילה "רוח" ופתאום שמתי לב שיש רוח. המאמן שלי חייך אלי ואמר: "הרוח היתה כאן כל הזמן."

"אז היתה כל הזמן רוח שעזרה לי ובכלל לא הבחנתי בה?"

"זה מה שקורה כשמרוכזים בקושי ובסבל לא רואים את כל המתנות הנפלאות והעזרה שהיקום והבורא מעניקים לנו"  השיב המאמן.

המשכתי לרוץ עם הרוח ועם החום והגעתי למגרש הכדורגל שם אנחנו מבצעים את הספרינטים. קיבלתי הוראה ברורה מהמאמן שלי: "כשאת מגיעה למגרש, את סופרת 10 שניות בצל ואז את מתחילה. יש לך חמישה ספרינטים לבצע. ספרינט הלוך ובחזרה ריצה קלה. בכל ספרינט את צריכה לתת את המקסימום וכשאת חוזרת בריצה קלה את מייד צריכה לצאת לספרינט השני."

רציתי להוריד את הכובע שלי כי היה לי כל כך חם, המאמן לא הסכים: "את נשארת עם הכובע! שום דבר לא צריך להפריע לך בדרך למטרה, אנחנו נשאיר את הכובע רק כי את חושבת שהוא מפריע לך. בני אדם חושבים שמה שקיים בחוץ מפריע להם. אולי מה שיש בחוץ בא לעזור, לתמוך, לחזק, לנקות ולהדריך אותם? הדבר היחיד שמפריע לאדם זה הוא עצמו."

ולסיכום ביקש "תתמקדי בספרינטים ותשארי עם הכובע."

ספרתי 10 שניות בצל ויצאתי לספרינט הראשון, כשהגעתי לקו הסיום המאמן שלי אמר לי שאני יכולה לנוח למספר שניות. חשבתי לעצמי, מי בכלל רוצה לנוח בשמש הזאת ורצתי מייד בריצה קלה לקו ההתחלה ששם חיכה לי הצל. כשהגעתי לקו ההתחלה שוב הורדתי את הכובע מהראש והמאמן שלי הזכיר לי שאני רצה עם כובע. זה מייד הזכיר לי ששום דבר לא מפריע לי שכל מה שקורה תומך בי.

כל ספרינט היה יותר קשה מהשני ואמרתי למאמן שלי, "אולי נעשה רק 3 ספרינטים היום, כי ממש חם?"
המאמן אמר, "לא! הגוף שלך חזק, הוא חיכה לאימון הזה כל השבוע ואין שינוי בתוכנית."

ידעתי שאין לי ברירה, ואני חייבת לעשות את המקסימום שאני יכולה. עם הכובע, עם החום ועם השמש, וכך היה.

סיימתי את כל הספרינטים ומייד ירדתי בירידה תלולה שהוציאה אותי ממגרש הכדורגל. רצתי בריצה קלה הביתה. בדרך, המאמן שלי ביקש ממני להתרכז אך ורק בהודיה וכך עשיתי. הודתי לאיברי הגוף שלי שהם חזקים ובריאים, הודתי לשמש שמאפשרת לי להתחזק ונותנת לי כוח חיים, הודתי לילדים שלי שהם כל כך טובים, הודתי לבורא עולם ולממלכת שמים העליונה שסייעו לי בריצה, הודתי לאדמה והודתי למאמן שלי ששלוש פעמים בשבוע עובד איתי במסירות ובתשומת לב כל כך נדירה.

המאמן הזה נשלח אלי משמים, הוא הדבר הכי מדוייק שיכולתי לקבל, הוא יודע מה מצבי הבריאותי ומה הכי נכון ומדוייק עבורי. בשבוע שעבר, לדוגמא, הוא לקח אותי לאימון בהר חדש שלא הכרתי, ההר היה תלול מאוד ואהבתי אותו. המאמן ביקש ממני לעלות בריצה ולרדת בהליכה מהירה. אחרי פעמים הוא ביקש ממני להפסיק. אני רציתי לבצע עוד עליות, אבל הוא לא הסכים. לא הבנתי מדוע, אבל זה לא היה חשוב. יש לי מאמן והוא יודע מה הכי נכון ומדוייק עבורי. אני סומכת עליו ומקשיבה לו ומסורה להדרכה שלו.

אני שמחה שהוא לא ויתר לי היום כי אז אני יודעת שהוא לא מוותר עלי כאדם.

כשחזרנו הביתה הוא בפעם הראשונה ביקש ממני לשתף לפחות עם אדם אחד את מה שאני קיבלתי היום.

המשכתי באימון של מתיחות וכוח בבית ופתאום הגיעה לי תובנה ברורה:

שום דבר לא מקרי בעולם. אם אנחנו פוגשים אדם שהצליח להגשים את החלום שלו, זה לא בגלל שהבורא אהב אותו יותר או בגלל שנקודת התחלה שלו היתה טובה יותר. זה רק בגלל שאותו אדם לא התמקד בקשיים ובסבל כי אם בכל המתנות והניסים שהבורא והיקום העניקו לו. זה רק בגלל שאותו אדם עבד קשה ומדוייק ושום דבר מבחוץ לא הפריע לו. הכל שירת אותו, תמך בו, העצים אותו, הפך אותו לחזק, לגיבור ולמצליח.
אהבתי


אני בטוחה שגם אתם רוצים להגשים השנה את החלומות שלכם,
אני בטוחה שאתם גם רוצים לעזור לילדים שלכם להגשים את החלומות שלהם,
אז תזכרו שיש רק אדם אחד שיכול להפריע לכם בדרך וזה אתם

מאחלת לכם שלעולם לא תוותרו לעצמכם ולא לילדים שלכם.
מאחלת לכם שתגשימו את כל החלומות שלכם ושל יקירי לבכם.

באהבה גדולה,
חנה

נ.ב: אם אתם רוצים מאמן אישי ברמה כל כך גבוהה כמו שלי, דעו שהוא בהישג ידכם.
איך זה יכול להיות? הוא נמצא בתוככם ☺

שתפו